HABERLER

Uçaklarda Kullanılacak Yeni Lazer Hız Sensörü Hava Moleküllerini Kullanıyor.

Uçaklarda Kullanılacak Yeni Lazer Hız Sensörü Hava Moleküllerini Kullanıyor. İngiliz savunma ve havacılık firması BAE Systems'den bilim insanları yıllardır çılgın teknolojiler üreterek ön plana çıkıyor.

20.07.2016


İnternet olmadan da Facebook'a girilecek

İnternet olmadan da Facebook'a girilecek Facebook kullanıcıları, artık internetsiz ortamlarda da her şeyden haberdar olacak ve paylaşımlara yorum yazabilecek.

12.12.2015


Apple, Yunanistan'a yardım eli uzattı!

Apple, Yunanistan'a yardım eli uzattı! Ekonomik kriz ile boğuşan Yunanistan'a Apple'dan destek geldi. Amerikalı şirket, zor durumdaki ülkenin ekonomisi için katkı sağladı.

14.07.2015


KYK Sorgulama İle Yedek Liste Yurt Kayıtları

KYK Sorgulama İle Yedek Liste Yurt Kayıtları KYK sorgulama yaparak yurt ve krediler için bilgi alabilirsiniz. KYK sorgulama ile ilgili detaylar ve KYK sorgulama işlemlerini haberdeki adımları takip ederek bulabilirsiniz

20.04.2015


WhatsApp, Google Drive ile entegre oluyor

WhatsApp, Google Drive ile entegre oluyor Son dönemde bir dizi yeniliği kullanıma sunan WhatsApp, yeni sürümünde Google Drive ile entegre olacak.

20.04.2015


Hakkarili mucit kendi elektriğini üretti!

Hakkarili mucit kendi elektriğini üretti! Hakkari'de kış aylarında meydana gelen elektrik kesintilerinden sıkılan lise mezunu Ayhan Çiftçi, hurdacıdan aldığı malzemelerle kendi elektriğini üretmeye başladı.

20.04.2015


Dikkat 'Facebook mesajlarınız izleniyor' olabilir

Dikkat 'Facebook mesajlarınız izleniyor' olabilir Bosnadev isimli kuruluşun iddiasına göre, CIA tarafından finanse edilen bir şirket, milyonlarca Facebook kullanıcısının özel mesajlaşmalarını yakından takip ediyor.

15.04.2015


Sayfa : | 1 | | |

sayfayı yukarı taşı