HAKKIMIZDA

2016 yılından kurulan ve yayınlanmakta olan Samsun Firmalarım Ticaret Rehberi ülkemiz firmalarını sektör ayrımı gözetmeksizin aynı çatı altında buluşturarak ticari iletişime katkıda bulunmaktadır.

Özellikle ticari iletişimin çok daha zor olduğu firmaların yeni firmalara ulaşma imkanının çok kısıtlı olduğu dönemlerde firmaların ticari iletişim imkanlarını artıran Samsun Firmalarım Ticaret Rehberi günümüzde ise bilgi kirliliği arasında ticari iletişimin zorlaştığı anlarda firmalara doğru ve güncel bilgi sunmaktadır. Bilginin en büyük güç olduğu günümüz dünyasında internet ortamında firmalar arası iletişim ( yeni firma arama /  bulma ) sadece arama motorları üzerinden yapılmakta ve maalesef sadece ilk birkaç sayfa içinde arama sonuçları değerlendirilmektedir. Arama motorlarında öne çıkmamış ancak işi ile ön planda olan firmalara ulaşım neredeyse imkansız hale gelmiştir. Sonuçlar arasında listelenen bir çok seçenek ise çeşitli portal kayıtları gibi sadece arama motoru odaklı içerik yayınlayan sitelerdir.

Samsun Firmalarım Ticaret Rehberi gerek sektörel, gerekse anahtar kelime bazlı firmalara ulaşım sağlamanın yanında il ve ilçe bazında da firmalara erişime imkan tanımaktadır.  2016 yılı başlarında yayına alınan tasarım ve alt yapı olarak tamamlanmış olup Samsun Firmalarım Ticaret Rehberi çok fazla bilgi içermektense sadece doğru ve güncel bilgi ile aradığınız firmalara en kolay şekilde sizi ulaştırmayı hedeflemektedir.

Samsun Firmalarım Ticaret Rehberi firmalara ücretli üyelik seçenekleri sunarak her firmaya beklentisine uygun kayıt imkanları sunmaktadır. Sürekli gelişme ve yenilenme vizyonundan ötürü üyelere sunmakta olduğu ve sunacak olduğu hizmetleri  her geçen gün artırarak firmalara daha fazla fayda üretme gayretindedir.

Samsun Firmalarım Ticaret Rehberi  web sitesi ve sunmakta olduğu hizmetleri ile ilgili olarak tüm ziyaretçi ve üyelerin görüşlerini önemsemekteyiz. Her türlü düşüncenizi bize ulaşın sayfamız aracılığı ile bize iletmekten lütfen çekinmeyiniz.

sayfayı yukarı taşı